NIEDZIELNY BRUNCH

w restauracji Fusion


W każdą niedzielę od 13:00 do 17:00 zapraszamy do Fusion na brunch. Menu w formie bufetu obejmuje szeroki wybór dań zimnych i gorących, przekąsek, sałatek, mięs, ryb oraz dodatków i deserów.

Brunch to znakomity sposób na spędzenie niedzieli w przyjemnej atmosferze, bez pośpiechu delektując się pysznym jedzeniem w towarzystwie przyjaciół lub bliskich.

Ofertę propozycji bufetowych uzupełnia stacja live cooking, gdzie nasi kucharze na Państwa oczach przygotowują tematyczne dania, zabierając Gości w pełną smaków kulinarną podróż po smakach włoskich, amerykańskich, azjatyckich oraz teksańsko-meksykańskich.


niedzielny brunch - kuchnia śródziemnomorska i polska w Fusion w Poznaniu
niedzielny brunch w hotelu Sheraton w Poznaniu
bufet podczas niedzielnego brunchu w Fusion w hotelu Sheraton Poznan Hotel

Cena

CENA: 130 PLN od osoby (cena obejmuje napoje: wino musujące, wino białe i czerwone, wódkę, kawę i herbatę, soki, wodę)

Dzieci poniżej 6 roku życia korzystają z bufetu bezpłatnie.
Dla dzieci w wieku 7 - 12 lat proponujemy zniżkę 50%.

Niedzielny brunch jest świetną okazją do zorganizowania rodzinnych spotkań oraz imprez okolicznościowych: od urodzin czy absolutoriów, po przyjęcie rocznicowe lub komunijne - każda okazja jest dobra, aby spędzić czas w dobrym towarzystwie.

Dla naszych Gości Hotelowych mamy zniżkę 30% na Niedzielny Brunch! Zapytaj obsługę, czy promocja jest aktywna w tę niedzielę.

Rezerwacje

REZERWACJE: 61 655 2000

Obserwujcie nas na Facebooku i Instagramie – informacje o tematyce najbliższego brunchu publikujemy dla Was właśnie tam.

Szukasz niebanalnego prezentu? Podaruj zaproszenie na brunch. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie eleganckie, spersonalizowane zaproszenie – to prezent, który na pewno sprawi obdarowanej osobie wiele radości i na długo pozostanie w pamięci.


Fusion

Ul. Bukowska 3/9PoznańPL

+48616552000

Hours of Operation
Zamknij