O Fusion


Fusion to coś więcej niż restauracja. Fusion to Twoje miejsce spotkań w sercu miasta. Idealna lokalizacja - w hotelu Sheraton w Poznaniu, kameralne wnętrze, a przede wszystkim, znakomita kuchnia, łącząca kulinarne tradycje i najnowsze trendy. Sercem miejsca jest otwarta na salę kuchnia, w której nasi szefowie przygotowują dania na oczach gości. Wizyta w Fusion gwarantuje ucztę dla podniebienia oraz dla oczu, gdyż każde nasze danie to małe dzieło sztuki, przygotowywane z pietyzmem i dbałością o szczegóły.

Codziennie rano w Fusion serwowane są śniadania w formie bufetu, z szerokim wyborem dań zimnych oraz ciepłych. Niedziela to okazja, by spędzić miło czas z bliskimi lub przyjaciółmi, delektując się bogatą ofertą dań podczas trwającego od 13:00 do 17:00 brunchu.

Na terenie Fusion dostępny jest bezpłatnie bezprzewodowy Internet. Przestrzeń jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.Spotkania służbowe

W Fusion możesz zorganizować biznesowe śniadanie, lunch lub kolację - zarówno w wyrafinowanym, jak i bardziej swobodnym stylu. Menu oczywiście dopasujemy do charakteru danej okazji i budżetu, a przestrzeń dopasujemy do Twoich potrzeb. Każde spotkanie możemy urozmaicić przygotowując pokaz kulinarny lub elementy warsztatów.

Spotkania w gronie przyjaciół i rodziny

Fusion to wymarzone miejsce na organizację spotkań w rodzinnym gronie oraz imprez okolicznościowych. Komunia, urodziny, imieniny czy przyjęcie weselne - bez względu na okazję, nasz szef kuchni przygotuje specjalne menu, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i upodobaniami. Na życzenie pomożemy zorganizować oprawę muzyczną, profesjonalną opiekę lub animację dla dzieci.


Wine Tower


Wine Tower to wyjątkowe, oddzielone miejsce w Fusion, stworzone by celebrować wyjątkowe chwile, w otoczeniu win z całego świata. Wine Tower tworzy idealną atmosferę na zorganizowanie romantycznej kolacji, oświadczyn, uroczystego spotkania z okazji ważnego wydarzenia, randki lub po prostu spotkania z przyjaciółmi.

W Wine Tower są także organizowane warsztaty gotowania z szefem kuchni, podczas których można poznać tajniki sztuki gotowania, a następnie zasiąść, aby delektować się efektami swojej pracy.


Wine Tower w Poznaniu - idealne miejsce na kameralne spotkanie przy kieliszku wina