NIEDZIELNY BRUNCH

Zima


W każdą niedzielę od 13:00 do 17:00 zapraszamy do Fusion na brunch. Menu w formie bufetu obejmuje szeroki wybór dań zimnych i gorących, przekąsek, sałatek, mięs, ryb oraz dodatków i deserów.

Brunch to znakomity sposób na spędzenie niedzieli w przyjemnej atmosferze, bez pośpiechu delektując się pysznym jedzeniem w towarzystwie przyjaciół lub bliskich.

W każdej porze roku na naszym bufecie znajdziesz esencję sezonowych smaków, aromatów, kolorów i składników. Skosztuj zdrowych i pysznych dań, które skomponujesz sam, lub nasz kucharz przygotuje je na Twoje życzenie. 

 

Zima w najlepszym wydaniu zagościła we Fusion! 


Sunday brunch in Poznan - Let's meet at Fusion
Fusion specialities while Sunday brunch
Mediterranean and Polish buffet whil Sunday brunch at Fusion

CENA

CENA: 130 PLN od osoby (cena obejmuje napoje: wino musujące, wino białe i czerwone, wódkę, kawę i herbatę, soki, wodę)

Dzieci poniżej 6 roku życia korzystają z bufetu bezpłatnie.
Dla dzieci w wieku 7 - 12 lat proponujemy zniżkę 50%.

Niedzielny brunch jest świetną okazją do zorganizowania rodzinnych spotkań oraz imprez okolicznościowych: od urodzin czy absolutoriów, po przyjęcie rocznicowe lub komunijne - każda okazja jest dobra, aby spędzić czas w dobrym towarzystwie.

Dla naszych Gości Hotelowych mamy zniżkę 30% na Niedzielny Brunch! Zapytaj obsługę, czy promocja jest aktywna w tę niedzielę.

REZERWACJE

REZERWACJE: 61 655 2000

Obserwujcie nas na Facebooku i Instagramie – gdzie publikowane są najświeższe informacje o Niedzielnym Brunchu.

Szukasz niebanalnego prezentu? Podaruj zaproszenie na brunch. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie eleganckie, spersonalizowane zaproszenie – to prezent, który na pewno sprawi obdarowanej osobie wiele radości i na długo pozostanie w pamięci.


Hours of Operation
Zamknij